Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 17 komentarzy

NARODOWY KONCERN ENERGETYCZNY

NKE - Nowe technologie przyszłością Polski.

HISTORIA RODU MYSZKI CZYLI: POLAN, RUSÓW I SASÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KIM SĄ OBECNI TZW. POLACY (MŁODOPOLACY NPI (*)) Z POCHODZENIA. (*) NPI: Narodowi Polscy Idioci wg nomenklatury Z. Stonogi

3rp.livejournal.com/61651.html  

 

 

KOMENTARZE

 • Szanowny autorze, co to za stek bzdur
  Autor tekstu w linku nie ma pojęcia ani o genetyce ani o historii.
  Po pierwsze celtowie to R1b, a R1a to Słowianie. Kultura Ceramiki Sznurowej, 3000 lat p.n.e to kultura rolnicza, nie pasterska, z badanych próbek ludności tej kultury większość miała słowiańską haplogrupę R1a, trochę starsza kultura grobów jamowych obejmująca swoim zsięgiem tereny na południe od terenów dzisiejszej Polski to była kultura celtycka.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/eb/Corded_Ware_culture.png/465px-Corded_Ware_culture.png

  Dodatkowo autor tego gniota probuje obrazić naszych przodków, nie wątpię jego przodkowie mieli inteligence na poziomie IQ 75-90. Nie będę pytał, jakimi testami autor tego tekstu zbadał IQ ludzi żyjących 2000 lat p.n.e.
 • hehe
  Prawdopodobnie dla autora tych "wywodów" najważniejszym było zdanie: "Lechia była więc organizmem celtyckim rządzonym 1.500 lat przez dynastię Aszkenazy".
  Spotykałem się już z Żydów opinią iż za czasów Rzeczpospolitej stali
  w hierarchii o szczebel wyżej i byli ważniejsi niż polska szlachta. Tak więc
  Średniowiecze jest już uregulowane. Teraz trzeba tylko przefarbować "dinozaury". Poza tym przecież to dzięki Żydom tysiąc lat temu zeszliśmy
  z drzew i staliśmy się ludźmi. Można to pooglądać w ich filmikach na YT.
 • @Stara Baba 17:23:57
  Dokładne poplątanie w przestrzeni czasu. Żydzi nie chcą się z tym zgodzić, ale w dużej części Żydzi askenazyjcy to Chazarzy, W literaturze rebinistycznej zamieszkiwali ziemie Scytów, a to VIII-VII w p.n.e. Na terenach najpierw Rusi i Litwy pojawiają się po rozbiciu Kahanatu Chazarskiego, a to 965 rok. A wedle autora mieli przywodzić Polsce na początku IX w, bo wtedy nalezy datować Popiela. Trzeba naprawdę dużej wiary w "naród głupi, o wszystko kupi, by takiego gniota stworzyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31